Zdrowie psychiczne

Konsultacje, terapia, diagnostyka

Realizujemy specjalistyczną pomoc w przyjaznej i dyskretnej atmosferze. Zajmujemy się leczeniem i rozwiązywaniem problemów dorosłych, osób w związkach, rodzin. Oferujemy konsultacje, terapię indywidualną i grupową, a w razie potrzeby leczenie farmakologiczne. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, stale podnoszący swoje kwalifikacje i poddający swoją pracę regularnej superwizji.

Pakiet Zdrowie Psychiczne

Pakiet Zdrowie Psychiczne to kompleksowa opieka w zakresie zdrowia psychicznego. Obejmuje ona szeroki zakres usług świadczonych przez specjalistów z różnych dziedzin. Specjaliści przyjmują w dni robocze oraz w niektóre soboty.

W ramach pakietu zdrowie psychiczne pacjentów przyjmują specjaliści:

Prowadzimy również różnego rodzaju terapie w tym:

  • Psychoterapia behawioralno – poznawcza CBT stosuje się ją w celu leczenia zaburzeń psychicznych o podłożu depresyjnym lub lękowym.
  • Terapia indywidualna przyjmuje formę bezpośredniego kontaktu pacjenta z psychoterapeutą. Kontakt twarzą w twarz polega na szczerej i swobodnej rozmowie terapeutycznej bez udziału osób trzecich. W psychoterapii indywidualnej podkreśla się, że sam psychoterapeuta jest narzędziem pracy, a leczenie jest możliwe dzięki relacji terapeutycznej, pewnej więzi, która powstaje między terapeutą a pacjentem.
  • Terapia rodzin polega na rozwiązaniu problemów i konfliktów w rodzinie oraz odbudowaniu więzi między jej poszczególnymi członkami. Następuje dzięki odnalezieniu źródła kryzysu oraz sposobów na jego pokonanie.
  • Terapia dla par sprawdzi się w chwili, gdy do związku zawitają trudne chwile, kłótnie, kryzys, chęć rozstania lub separacji. Przed podjęciem tej decyzji warto jednak spróbować zawalczyć o związek. Czasem terapeuta poprzez tego typu specjalne terapie dla par może pomóc naprawić relacje między partnerami.
  • Terapia dla osób uzależnionych i współuzależnionych skierowana jest do osób uzależnionych (od alkoholu, narkotyków, leków, seksu) oraz ich bliskich.

Zakres usług

Nasi specjaliści zajmują się leczeniem m.in:

 

Pełen zakres usług znajdą Państwo w opisie każdego specjalisty.

Interesuje Cię oferta w ramach naszego Pakietu Zdrowia Psychicznego? Nie zwlekaj i już dziś umów wizytę w Centrum Medycyny Profilaktycznej!

Nazwa usługiCena
Konsultacja psychiatryczna 200 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna i poradnictwo psychologiczne - sesja indywidualna (50 minut)150 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna - terapia par200 zł

Kontakt

Rejestracja

Tel. +48 577 920 444  (12) 68 30 613

Centrum Medycyny Profilaktycznej
Kraków, ul. Bolesława Komorowskiego 12

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 7:00 – 19.00

Sobota – niedziela 10:00 – 20:00

Terminy wizyt dostępne w profilu specjalisty.

Uzupełnij działanie: 3 + 7 =

Specjaliści

Wojciech Oleksy

Psychiatra

Anna Niedzielska

Psychoterapeuta

Martyna Sznir – Rojek

Psycholog, psychoterapeuta – młodzież, dorośli