Informacje na temat zmian w funkcjonowaniu naszej placówki w związku z epidemią koronawirusa

Prosimy o bieżące zapoznawanie się z aktualnościami dotyczącymi godzin otwarcia i procedury bezpieczeństwa w Centrum Medycyny Profilaktycznej

W związku z powszechnie wiadomym zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i szeregiem ograniczeń o charakterze proceduralnym i organizacyjnym informujemy, że od 16.03.2020 r. do odwołania wprowadzamy następujące zmiany w funkcjonowaniu Centrum Medycyny Profilaktycznej:

AKTUALIZACJA

  • Pracownia Psychologii Pracy – będzie czynna w wybrane dni po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty – przypominamy o konieczności noszenia maseczek ochronnych i rękawiczek
  • Poradnie Specjalistyczne będą funkcjonowały w godzinach 8:00-15:00
  • Punkt Pobrań Diagnostyki będzie czynny w godzinach 7.00-14.00

Prosimy o kierowanie pracowników na badania profilaktyczne wyłącznie w sytuacjach niezbędnych. Przypominamy o konieczności przeprowadzenia wstępnej ankiety epidemiologicznej (zgodnie ze wzorem) przed skierowaniem pracownika do tutejszej placówki.

PROSIMY PACJENTÓW ZGŁASZAJĄCYCH SIĘ DO PRZYCHODNI O NOSZENIE MASECZEK, przez wzgląd na Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo zalecamy również noszenie rękawiczek ochronnych.

Prosimy nie zgłaszać się wcześniej niż na 30 min przed umówioną godziną wizyty.

Na terenie przychodni nie może przebywać więcej niż 1 osoba na 15m2 przy zachowaniu co najmniej 2 m odległości między pacjentami

UWAGA!!!

Od dnia 6.04.2020 r. tutejsze Centrum zawiesza przeprowadzanie profilaktycznych badań okresowych pracowników objętych opieką profilaktyczną, na podstawie zawartych umów o sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej.

Tutejsze Centrum zawiesza również udzielanie komercyjnych świadczeń leczniczych realizowanych na podstawie umów, o których mowa wyżej, zawartych z niektórymi pracodawcami, przewidującymi takie świadczenia.

Zawieszenie stosowania przepisów dotyczących badań profilaktycznych nie obejmuje przeprowadzania badań wstępnych i kontrolnych, będą one nadal wykonywane w tutejszym Centrum.  Szczegółowe informacje: zobacz więcej

Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi komunikatami: zobacz więcej

Witamy w Medycynie Pracy CMP

Zgodnie z Ustawą o służbie medycyny pracy, pracodawca zobowiązany jest zapewnić swoim pracownikom profilaktyczną opiekę zdrowotną, poprzez zawarcie odpowiedniej umowy z uprawnioną do tego placówką medyczną. Centrum Medycyny Profilaktycznej jest w tym zakresie doświadczonym partnerem. Realizujemy świadczenia z zakresu medycyny pracy od 30 lat sprawując opiekę profilaktyczną w ponad 800 firmach na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować kompleksową opiekę profilaktyczną. Nasza oferta zawiera pełny zakres usług obejmujących wszystkie niezbędne badania i konsultacje lekarskie wymagane przepisami prawa dla pracownika na danym stanowisku pracy, na które kieruje pracodawca wydając skierowanie.

W trosce o komfort Pacjenta badania z zakresu medycyny pracy odbywają się w jednym miejscu i w jednym czasie. Oferowane przez nas usługi cechuje kompleksowość, rzetelność oraz przyjazna atmosfera obsługi Pacjentów. Pacjenci mogą umówić się na wizytę osobiście lub telefonicznie. Wcześniejsze zarezerwowanie terminu umożliwia skorzystanie z wizyty w ustalonym terminie, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na stratę czasu.

Zapewniamy liczne udogodnienia: dogodną lokalizację i godziny otwarcia, parking, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

CHCESZ UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Zadzwoń pod numer telefonu:


12 68 30 594

12 68 30 596