Witamy w Medycynie Pracy CMP

Zgodnie z Ustawą o służbie medycyny pracy, pracodawca zobowiązany jest zapewnić swoim pracownikom profilaktyczną opiekę zdrowotną, poprzez zawarcie odpowiedniej umowy z uprawnioną do tego placówką medyczną. Centrum Medycyny Profilaktycznej jest w tym zakresie doświadczonym partnerem. Realizujemy świadczenia z zakresu medycyny pracy od 30 lat sprawując opiekę profilaktyczną w ponad 800 firmach na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować kompleksową opiekę profilaktyczną. Nasza oferta zawiera pełny zakres usług obejmujących wszystkie niezbędne badania i konsultacje lekarskie wymagane przepisami prawa dla pracownika na danym stanowisku pracy, na które kieruje pracodawca wydając skierowanie.

W trosce o komfort Pacjenta badania z zakresu medycyny pracy odbywają się w jednym miejscu i w jednym czasie. Oferowane przez nas usługi cechuje kompleksowość, rzetelność oraz przyjazna atmosfera obsługi Pacjentów. Pacjenci mogą umówić się na wizytę osobiście lub telefonicznie. Wcześniejsze zarezerwowanie terminu umożliwia skorzystanie z wizyty w ustalonym terminie, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na stratę czasu.

Zapewniamy liczne udogodnienia: dogodną lokalizację i godziny otwarcia, parking, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

CHCESZ UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Zadzwoń pod numer telefonu:


12 68 30 594

12 68 30 596