Informacje na temat zmian w funkcjonowaniu naszej placówki w związku z epidemią koronawirusa

Prosimy o bieżące zapoznawanie się z aktualnościami dotyczącymi godzin otwarcia i procedury bezpieczeństwa w Centrum Medycyny Profilaktycznej

Uprzejmie informujemy, że od 9 grudnia 2020 r. rejestracja i przyjmowanie pacjentów w ramach Prywatnej Opieki Medycznej CMP odbywać się będzie w godzinach 7.00 – 15.00.

Prosimy o bieżące śledzenie kolejnych aktualności dotyczących zmian w funkcjonowaniu naszej placówki. 

Witamy w Prywatnej Opiece Medycznej CMP

Jesteśmy obecni na rynku usług medycznych od ponad 30 lat. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wsłuchujemy się w potrzeby pacjentów i staramy się stale wychodzić im naprzeciw. Chcąc zapewnić szybki i łatwy dostęp do usług medycznych na wysokim poziomie oferujemy Prywatną Opiekę Medyczną. Współpracujemy z gronem specjalistów z wieloletnim stażem, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by jeszcze lepiej nieść pomoc naszym pacjentom. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie oraz swojej rodzinie wygodny dostęp do opieki zdrowotnej.

JEDNO MIEJSCE - WIELE USŁUG

Naszą ambicją jest udzielanie świadczeń medycznych w sposób jak najbardziej komfortowy dla pacjenta. Dlatego oferujemy usługę kompleksową, skierowaną do dorosłych i dzieci, aby w jednym miejscu pacjent mógł skorzystać z porady lekarza, wykonać badania i udać się na zabieg. By jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z pomocy lekarza, realizujemy usługi także w weekendy oraz wizyty domowe.

Od początku istnienia skupiamy się na profilaktyce, co znajduje odzwierciedlenie w naszej działalności prywatnej. W naszej ofercie znajdują się więc nie tylko usługi związane z leczeniem, ale także szereg działań profilaktycznych.

Zapewniamy liczne udogodnienia: dogodną lokalizację i godziny otwarcia, parking, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Chcesz umówić wizytę?

Zadzwoń pod numer +48 577 920 444 lub 12 683 06 13 i zarezerwuj termin.